czwartek

Aktualności

REMIS NA ZAKOŃCZENIE RUNDY

• autor: matimm, 2015-06-20 23:21

W ostatnim meczu sezonu 2014/2015 Niwy Brudzowice zremisowały po emocjonującym meczu z Łazowianką Łazy 1-1. Wynik meczu otworzył Gałęziok po uderzeniu z ok 20 metra. Od 20 minuty Niwy grały w osłabieniu po czerwonej kartce dla Piotra Wolnego. Warto zaznaczyć, że gdyby arbiter tego spotkania był konsekwentny to dwa razy mógł pokazać kartkę tego samego koloru zawodnikom z Łaz. Efektem jednego z fauli była kontuzja Mika, który już w 5 minucie musiał opuścić boisko! Mimo gry w osłabieniu, to Niwy były lepszym zespołem. Sytuacji sam na sam nie wykorzystał Krzyżowski, a po pięknym strzale Gałęzioka piłka odbiła się od poprzeczki! W drugiej połowie  skuteczna gra obronna Niw i kontry po których powinni wpisać się na listę strzelców Moroń, Gałęziok czy Jajeśniak. Od ok 75 min. gra w osłabieniu dała o sobie znać i przewagę w końcówce osiągnęli zdeterminowani zawodnicy z Łaz. Gola na 1-1 zdobyli w 87 min. Ten gol, przy remisie CKS-u z Unią dał awans Łazowiance. W doliczonym czasie gry goście mogli zgarnąć 3 punkty, jednak fantastyczna interwencja Popiołka sprawiła, że mecz zakończył się podziałem punktów!

NIWY BRUDZOWICE - ŁAZOWIANKA ŁAZY 1-1 (1-0)

12 min. 1-0 Gałęziok (asysta Wolny)

20 min. czerwona Kartka Wolny

87 min. 1-1 Łazowianka

skład: Popiołek - Kowalski (90.Wójcik), Miśkiewicz, Mik (5.Sobczak), Gałeziok - Michalczyk, Stok, Wolny - Krzyżowski, Moroń (77.Terlecki), Kozibąk (46.Jajeśniak)