czwartek

Aktualności

REMIS Z LIDEREM

• autor: matimm, 2016-09-11 09:57

Niwy Brudzowice zremisowały na wyjeździe z mającą do tej pory komplet punktów Silesią Miechowice 5-5!!! Już sam wynik świadczy o tym, że nie był to zwykły mecz. To co zobaczyli kibice obecni na meczu, pozostanie z pewnością na długo w ich pamięci. Huśtawka nastrojów i ciągle zmieniające się prowadzenie każdej z drużyn jest tego potwierdzeniem. Ten rollercoaster ostatecznie zakończył się rzadko spotykanym remisem 5-5! Mimo wszystko wielka szkoda, że nie wykorzystaliśmy faktu, iż od 37 min. gospodarze grali w osłabieniu!

SILESIA MIECHOWICE - NIWY BRUDZOWICE 5-5 (2-3)

9 min.  1-0

16 min. 2-0

23 min. 2-1 rzut karny Gałęziok (faulowany Brzyski)

38 min. 2-2 rzut karny Gałęziok (Moroń)

42 min. 2-3 Stok (Gałęziok)

66 min. 3-3

70 min. 4-3

78 min. 4-4 Moroń (Kozłowski)

80 min. 4-5 Moroń (Wolny)

84 min. 5-5

skład: Klymov - Krzyżowski, Luty, Błaszczyk, Gałęziok - Stok (88.Stefański), Wolny, Kozłowski, Grosman (75.Michalczyk), Moroń - Brzyski (65.Arseniuk)

• Komentarzy [4]
  • czytano: [828]

autor: ~Niwy 2016-09-11 14:58:21

avatar Brawo Niwy za walkę i dobry wynik na boisku lidera. Musimy jednak przyznać, że mieliśmy sporo szczęścia. Przy stanie 2;0 dla gospodarzy dostajemy bardzo wątpliwy rzut karny i wracamy do życia. Silesia zagotowana prokuruje kolejnego karnego po niepotrzebnym wyjściu bramkarza z bramki co kończy się czerwoną kartką dla lewego obrońcy. Bramka na 3;2 przed przerwą powinna zakończyć to spotkanie. Tu należą się brawa dla Silesii. Grając w 10 momentami przeważali w drugiej połowie wychhodząc nawet na prowadzenie 4;3. Super mecz !!! Brawa dla Naszych ale szacunek również dla charakternych zawodników z Miechowic, 3 bramki strzelone w osłabieniu to jest coś !!!

autor: ~redo 2016-09-11 15:11:22

avatar Mam mieszane uczucia. 3;2 i 11 na 10 a mimo to tylko remisujemy. Tylko niech trener nie mówi znowu, że mieliśmy przewage w tym spotkaniu bo wyrównało się dopiero troche po czerwonej kartce. Ze Śląskiem Świętochłowice za tydzień tylko 3 pkt panowie !!

autor: ~kibic 2016-09-11 22:08:06

avatar co ty piszesz Niwy wątpliwy karny myślę że chcesz tu wychwalić swoich czyli Miechowice a nie pisz głupot jak nie byłeś na meczu , no chyba że jesteś nie spełnionym zawodnikiem .

autor: ~luki 2016-09-14 17:01:41